Geodezyjny Master Kit - w zestawie oszczędzasz aż 9699,78 zł brutto! Skorzystaj z promocji do 18.12.2024

Sprawdź

Zespół

Firmę NaviGate tworzą specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z użyciem dronów dla GIS, bezpieczeństwa publicznego, termowizji, fotogrametrii i teledetekcji. Każdy opiekun produktu bardzo dobrze zna jego funkcjonalności oraz praktyczne zastosowanie w wybranej branży.

Specjaliści NaviGate są tutaj dla Ciebie! Masz pytania i chcesz porozmawiać z ekspertem, który wywodzi się z Twojej branży? Porozmawiaj z jednym z naszych NaviExpertów.

Piotr Królikowski

Wiceprezes Zarządu | Dyrektor Handlowy Działu BSP

Oddział: Kraków Dział: Bezzałogowe statki powietrzne

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku Gospodarka przestrzenna. Posiada uprawnienia pozwalające na pilotowanie drona poza zasięgiem wzroku do 25 kg. Brał udział w dostawach, dialogach technicznych i pokazach bezzałogowych statków powietrznych dla największych firm i jednostek państwowych w kraju, takich jak PGE, PSE, PKP, FRONTEX i Lasy Państwowe. Interesuje się technologiami BSP, ich wdrażaniem, rozwojem i wpływem na obecny rynek.

Michał Polański

Wiceprezes Zarządu | Dyrektor Handlowy działu Geoinstrumentów

Oddział: Kraków Dział: Geoinstrumenty

Absolwent Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa. Przewodnik tatrzański z uprawnieniami państwowymi. Posiada duże doświadczenie w pomiarach i kompletowaniu geodezyjnej dokumentacji technicznej z zakresu 1 (pomiary sytuacyjno-wysokościowe) i 2 (rozgraniczenia i podziały nieruchomości), a także w precyzyjnych pomiarach przemieszczeń z pomocą metod klasycznych i satelitarnych. Pasjonat technologii GNSS i jej praktycznego zastosowania. Jego hobby to turystyka i wspinaczka górska.

Jakub Krzysztoń

Kierownik Oddziału NaviGate Warszawa

Oddział: Warszawa Dział: Bezzałogowe statki powietrzne/Geoinstrumenty

Absolwent Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność Geoinformacja i Geodezja Górnicza. Posiada certyfikaty ukończenia szkolenia z zakresu podstaw wyceny oraz z zakresu fotogrametrii niskiego pułapu i opracowania danych w oprogramowaniu Pix4Dmapper, a także świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO (MR) <25 kg BVLOS. Ma doświadczenie w pomiarach i kompletowaniu geodezyjnej dokumentacji technicznej z zakresu 1 (pomiary sytuacyjno-wysokościowe), 2 (rozgraniczenia i podziały nieruchomości) oraz 4 (geodezyjna obsługa inwestycji). Pasjonat nowoczesnych technologii pomiarowych, bezzałogowych systemów latających i pizzy neapolitańskiej.

Janusz Dunia

Inżynier Sprzedaży Bezzałogowych Statków Powietrznych

Oddział: Warszawa Dział: Bezzałogowe Statki Powietrzne

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka, specjalność Bezzałogowe Statki Powietrzne. Posiada licencję pilota samolotowego PPL(A) oraz świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO (MR) <25 kg BVLOS. Ma duże doświadczenie w zakresie serwisowania i wsparcia technicznego. Jego zainteresowania to bezzałogowe systemy latające.

Grzegorz Durło

Specjalista ds. Bezzałogowych Statków Powietrznych i Zobrazowań Multispektralnych | Instruktor UAVO

Oddział: Kraków Dział: Bezzałogowe statki powietrzne

Absolwent Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, specjalizacja z zakresu klimatologii i meteorologii oraz ochrony lasu. Ukończył studia podyplomowe z ekologii, sozologii i ochrony środowiska. Posiada kwalifikacje operatora-pilota w kategorii "Otwartej" oraz "Szczególnej". Jest instruktorem systemów bezzałogowych SP do zastosowań środowiskowych i inżynieryjnych. W firmie NaviGate kierownik szkoleń UAVO. Posiada doświadczenie w projektach badawczych w zakresie modelowania hydrologicznego GIS SWAT zlewni górskich, FHTP (Field-Based High Throughput Phenotyping) szaty roślinnej Texas Agricultural & Mechanical Univeristy, USA; diagnostyka stanu zdrowotnego szaty roślinnej; analiza i interpretacja indeksów wegetacyjnych University of Arizona, USA. W latach 2017-2018 brał udział w projekcie PGL LP nt. wykorzystania UAS do szacowania biomasy drzew oraz oceny stanu zdrowotnego upraw sosnowych na obszarach poklęskowych. Interesuje się alpinizmem, skitouringem, lotnictwem sportowym.

Marcin Kubina

Inżynier sprzedaży ds. Geoinstrumentów

Oddział: Warszawa Dział: Geoinstrumenty

Absolwent wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalizacją z geodezji rolnej. Czynnie pracował w geodezji przy wytyczaniu elementów sieci uzbrojenia terenu. Jego zainteresowania to geodezyjne technologie pomiarowe, Badania terenowe i eksploracja oraz kartografia. Prywatnie pasjonat geopolityki oraz sportu.

Krystian Pietralik

Inżynier sprzedaży skanerów 3D

Oddział: Kraków Dział: Geoinstrumenty

Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalizacja geoinformatyka. Posiada bogate doświadczenie w pomiarach i tworzeniu geodezyjnej dokumentacji technicznej w zakresie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych (zakres 1) oraz geodezyjnej obsługi inwestycji (zakres 4). Jego specjalnością jest naziemny skaning laserowy, a w portfolio projektów znajdują się takie realizacje, jak skanowanie największej rafinerii w Europie, położonej w Rotterdamie, skanowanie statków morskich (kontenerowców i masowców), skanowanie Darwin College w Cambridge i wiele innych. Interesuje się nowymi technologiami i ich praktycznym zastosowaniem, rynkami finansowymi i podróżami.

Arkadiusz Piwowarczyk

Inżynier Sprzedaży ds. Bezzałogowych Statków Powietrznych | Instruktor UAVO

Oddział: Kraków Dział: Bezzałogowe statki powietrzne

Absolwent Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego na specjalności Eksploracja Obszarów Polarnych i Górskich. Posiada duże doświadczenie w obsłudze bezzałogowych statków powietrznych w obszarach górskich i polarnych. Brał udział w trzech ekspedycjach polarnych na Spitsbergen. Prowadzi szkolenia VLOS/BVLOS dla osób prywatnych oraz firm. Pasjonat bezzałogowych statków powietrznych, turystyki górskiej i motoryzacji. W wolnym czasie zajmuje się kolarstwem górskim.

Piotr Rozenbajgier

Inżynier Sprzedaży Bezzałogowych Statków Powietrznych | Specjalista ds. fotogrametrii/LiDAR

Oddział: Kraków Dział: Bezzałogowe Statki Powietrzne

Absolwent Geodezji i Kartografii na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Specjalizuje się w geodezji inżynieryjno-przemysłowej. Pasjonat nowoczesnych technologii pomiarowych i ich wykorzystania w pracach geodezyjnych i inżynieryjnych. Obsługuje i pilotuje bezzałogowe statki powietrzne nieprzerwanie od 2016 roku. Posiada kwalifikacje operatora-pilota w kategorii "Otwartej" oraz "Szczególnej" zarówno dla typu wielowirnikowiec, jak i płatowiec. Może pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem w klasycznych pomiarach geodezyjnych z zakresu 1 (pomiary sytuacyjno-wysokościowe), 2 (rozgraniczenia i podziały nieruchomości) oraz 4 (geodezyjna obsługa inwestycji) jak i w zastosowaniu nowoczesnych technik pomiarowych. Przywiązuje dużą wagę do poprawności wykonywania opracowań i dokładności uzyskiwanych pomiarów, a swoją wiedzą dzieli się w trakcie szkoleń z fotogrametrii i skanowania LiDAR. Jego zainteresowania to turystyka górska, survival, militarystyka i wyprawy off-road.

Tomasz Szkałuba

Inżynier Sprzedaży Geoinstrumentów

Oddział: Kraków Dział: Geoinstrumenty

Absolwent studiów II stopnia Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalizacją z geodezji rolnej i wyceny nieruchomości. Posiada certyfikaty ze szkoleń produktowych z oprogramowania Spectra Origin, Carlson SurvPC i Layout. Czynnie pracował w geodezji przy obsłudze inwestycji, m.in. podczas budowy obiektów Unity Centre („Szkieletor”). Jednym z jego największych osiągnięć w NaviGate było przeprowadzenie szkolenia z technik pomiarów GNSS dla Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Jego zainteresowania to nowe technologie, technologie pomiarowe w geodezji, rynek nieruchomości i budownictwo. Prywatnie pasjonat filmów, motoryzacji i podróży.

Kamil Tomiak

Specjalista ds. LiDAR i Fotogrametrii z Bezzałogowych Statków Powietrznych

Oddział: Kraków Dział: Bezzałogowe Statki Powietrzne

Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Specjalizuje się w geodezji inżynieryjno-przemysłowej. Ukończył studia podyplomowe BIM - BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych. Posiada certyfikat ukończenia kursu z oprogramowania C-GEO oraz Microstation. Ma duże doświadczenie w pomiarach i kompletowaniu geodezyjnej dokumentacji technicznej z zakresu 1 (pomiary sytuacyjno-wysokościowe), 2 (rozgraniczenia i podziały nieruchomości) oraz 4 (geodezyjna obsługa inwestycji). Pracował przy budowie tunelu w ciągu trasy S7 – „Zakopianki”. Prowadził liczne projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, tj. bezzałogowe statki powietrzne oraz skanery laserowe. Interesuje się systemami bezzałogowymi, nowoczesnymi technologiami pomiarowymi i grami komputerowymi.