Navigate
Centrum Serwisowe NaviGate

Centrum Serwisowe NaviGate wykonuje serwis odbiorników GNSS, kontrolerów, niwelatorów i tachimetrów marki Trimble, Spectra Geospatial, Nikon, Handheld, Sokkia, Leica, Topcon, CHC, Geomax oraz dronów i sensorów marki DJI Enterprise. Naszym Klientom zapewniamy wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także kompleksowe wsparcie techniczne.

20% rabatu na pierwszy przegląd rozszerzony

Zwiększ wydajność swojego tachimetru! Czy chcesz mieć pewność, że Twój tachimetr będzie działał w terenie bez nieprzewidzianych usterek? Potrzebujesz certyfikatu dokładności dla instrumentu, żeby zdobyć nowe zlecenia? Zapisz się na pierwszy przegląd rozszerzony swojego instrumentu, a otrzymasz 20% rabatu. Wykonujemy przegląd tachimetrów manualnych i robotycznych. Wystawiamy certyfikat dokładności dla serwisowanych urządzeń.

*promocja dotyczy pierwszego przeglądu zrealizowanego w Centrum Serwisowym NaviGate.

20% rabatu na pierwszy przegląd rozszerzony

Zwiększ wydajność swojego tachimetru! Czy chcesz mieć pewność, że Twój tachimetr będzie działał w terenie bez nieprzewidzianych usterek? Potrzebujesz certyfikatu dokładności dla instrumentu, żeby zdobyć nowe zlecenia? Zapisz się na pierwszy przegląd rozszerzony swojego instrumentu, a otrzymasz 20% rabatu. Wykonujemy przegląd tachimetrów manualnych i robotycznych. Wystawiamy certyfikat dokładności dla serwisowanych urządzeń.

Szybki kontakt

Geoinstrumenty

(odbiorniki GNSS, kontrolery, tachimetry, sprzęt GIS, niwelatory, oprogramowanie)

Drony

(bezzałogowe statki powietrzne, sensory – kamery do dronów, oprogramowanie)

Co serwisujemy

Tachimetry
Tachimetry

Tachimetry

Odbiorniki
Tachimetry

Odbiorniki geodezyjne

Kontrolery
Tachimetry

Kontrolery polowe

Drony
Niwelatory

Niwelatory

Drony
Tachimetry

Drony

Centrum Serwisowe NaviGate

Wykwalifikowani specjaliści do Państwa dyspozycji

Przekazując sprzęt do naszego serwisu możesz mieć pewność, że usługi serwisowe zostaną wykonane zgodnie z rygorystycznymi normami przez wykwalifikowany i certyfikowany personel.

Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu naziemnego odbywają się w siedzibie firmy NaviGate w Krakowie. Na czas naprawy możesz uzyskać sprzęt zastępczy.


Autoryzowany Serwis

Dla każdych rozwiązań pomiarowych znajdujących się w ofercie firmy zapewniamy profesjonalne szkolenia, serwis i wsparcie techniczne - jesteśmy autoryzowanym serwisem Trimble, Spectra Geospatial, Nikon, Handheld oraz DJI Enterprise.

Zajmujemy się też naprawą odbiorników GNSS, kontrolerów, niwelatorów i tachimetrów marki Sokkia, Leica, Topcon, CHC, Geomax.

W serwisie przeprowadzamy również przegląd i rektyfikację sprzętu naziemnego. Dla serwisowanych urządzeń geodezyjnych i budowlanych wystawiamy certyfikat dokładności zgodny z normą ISO.

DJI, Nikon, Spectra, Trimble

Wydajemy świadectwo zgodne z ISO 17123

Centrum Serwisowe NaviGate wykonuje użytkowe pomiary kontrolne zgodnie z normami ISO w warunkach terenowych. Opracowujemy wyniki pomiarowe wg. procedur statystycznych. Wydajemy świadectwo instrumentu.


Certyfikaty Trimble / Spectra / Handheld


Certyfikaty DJI Enterprise


Najczęściej zadawane
pytania

Ogólne


Przeciętny czas oczekiwania na naprawę odbiorników GNSS, kontrolerów i tachimetrów wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Okres ten w szczególnych przypadkach może zostać wydłużony, o czym klient zostanie poinformowany wcześniej.

Naprawa bezzałogowych statków powietrznych oraz sensorów średnio wynosi ok. 2 tygodni.

Diagnostykę serwisową sprzętu wraz z cenami przesyłamy w ciągu 1-2 dni od dostarczenia sprzętu na serwis. Klient ma możliwość rezygnacji z naprawy pod warunkiem opłacenia kosztów diagnostyki serwisowej.

W przypadku napraw gwarancyjnych wypożyczamy sprzęt zastępczy bezpłatnie, o ile jest dostępny. W przypadku napraw pogwarancyjnych, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie: navigate.pl/wypozyczalnia

Przede wszystkim sprawdź wszystkie opcje opisane poniżej.

 • Wpisaliśmy błędne dane logowania
 • Brak połączenia lub bardzo słabe połączenie z internetem (wejdź w przeglądarkę i wpisz dowolną stronę www w celu sprawdzenia czy internet działa).
 • Brak aktualnych poprawek korekcyjnych (subskrypcja się skończyła).
 • Ktoś korzysta z naszych danych korekcyjnych w tej samej chwili.
 • Chwilowy kłopot z dostępem do sieci (sprawdzić komunikaty na stronie dostawcy).
 • Wysokie wartości błędów jonosferycznych (aktualne i prognozowane wartości błędów można sprawdzić logując się do systemu ASG-EUPOS, zakładka „Informacja o sieci” → „Jonosfera I95” oraz „IRIM/GRIM”)Jeśli nie będzie to żaden z tych błędów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym.

Drony


Strefy NFZ dzielą się na poszczególne kategorie: strefy ograniczone, strefy wysokości, strefy autoryzacji, strefy ostrzegawcze, rozszerzone strefy ostrzegawcze. Wszystkie strefy poza ograniczonymi można odblokować paroma dotknięciami ekranu tuż przed lotem bezpośrednio w aplikacji sterującej. W przypadku stref ograniczonych w pierwszej kolejności należy wejść pod adres https://fly-safe.dji.com/unlock a następnie zalogować się na swoje konto DJI. Dalej zakładka „Unlock Request” → „+ New Unlock Request” → „Zone Unlocking”. Wpisujemy wymagane dane, a na następnej stronie wybieramy wszystkie strefy, które chcemy odblokować, podajemy też okres odblokowania stref oraz cel lotu. Zaleca się dodatkowo załączyć dokumenty takie jak pozwolenia, czy ubezpieczenie, ale nie jest to obligatoryjne. Gdy wniosek zostanie zatwierdzony (czas oczekiwania na akceptację wynosi 24h max., ale przeważnie zajmuje to zaledwie kilkanaście minut) otrzymamy na maila wiadomość z potwierdzeniem i linkiem do dalszych instrukcji odblokowania stref w poszczególnych wersjach aplikacji sterujących.

Proces aktualizacji oprogramowania wygląda trochę inaczej w przypadku różnych urządzeń:

 • wszystkie drony i większość kontrolerów można zaktualizować przy pomocy odpowiedniej wersji DJI Assistant podłączając je wcześniej do komputera. Większość kamer aktualizuje się razem z dronem;
 • kontrolery do dronów z serii Phantom oraz niektóre kamery (DJI Zenmuse Z30, Zenmuse P1, Zenmuse L1, Zenmuse H20, Zenmuse XT) można zaktualizować tylko poprzez wgranie pliku .bin z aktualizacją na kartę pamięci i uruchomienie urządzenia z kartą w środku;
 • baterie do dronów z serii Phantom aktualizują się wraz z dronem (proces aktualizacji należy powtórzyć dla każdej baterii z osobna);
 • baterie TB60 można zaktualizować wkładając je do stacji ładowania BS60 i podłączając do niej kontroler.

Należy pamiętać o tym, aby przed aktualizacją firmware w dronie baterie były naładowane do poziomu minimum 50-60%. Wszelkie aktualizacje oprogramowania każdego urządzenia należy przeprowadzać zgodnie z jego instrukcją użytkowania.

Stan DJI Care można sprawdzić samodzielnie pod adresem: https://service.dji.com/djicare/coverage

Akumulator należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze 22°C do 28°C. Nie wolno umieszczać akumulatora w pobliżu źródeł ciepła (takich jak bezpośrednie światło słoneczne, ogień, piec). Akumulator należy trzymać z dala od jakichkolwiek płynów. Nie należy przechowywać ani transportować akumulatorów w jednym pojemniku z okularami, zegarkami, metalowymi naszyjnikami lub innymi metalowymi elementami. Jeśli planujemy nie korzystać z akumulatora przez dłuższy czas, należy rozładować go do poziomu naładowania 45-65%. Długotrwałe przechowywanie akumulatora w pełni naładowanego może przyspieszyć jego zużycie. Jeśli poziom naładowania akumulatora wynosi 10% lub mniej i jest przechowywany przez dłuższy czas, to może dojść do nadmiernego rozładowania. Jeśli ogniwa akumulatora są uszkodzone, nie można go ponownie użyć.

Akumulatory należy ładować w parach. WAŻNE: akumulatory trzeba rozładować i naładować przynajmniej raz na 3 miesiące, w przeciwnym wypadku gwarancja na akumulator zostanie utracona.

Przede wszystkim nie panikuj, wszystko będzie dobrze :)
Wypełnij prawidłowo formularz zgłoszenia serwisowego i przyślij go razem z dowodem zakupu i uszkodzonym sprzętem w oryginalnej walizce do naszego serwisu na Wadowicką 8A w Krakowie. Twój sprzęt trafi w ręce najlepszych specjalistów, którzy na bieżąco będą informować Cię o stanie naprawy.

 • Zdjęcia pozyskane w trakcie nalotu są nieostre lub prześwietlone (trzeba powtórzyć nalot);
 • zbyt małe pokrycie zdjęć (najlepiej trzeba powtórzyć nalot o większym pokryciu zdjęć lub wskazać dodatkowe punkty wiążące na pokrywających się fragmentach zdjęć);
 • na zdjęciach jest zbyt dużo połyskliwych powierzchni takich jak woda czy mokry asfalt (należy powtórzyć nalot podczas pochmurnej pogody, gdy powierzchnie wyschną).


Przedłuż lub
odnów gwarancję

Czy Twoja gwarancja już niedługo się skończy? A może już wygasła? Umożliwiamy naszym Klientom przedłużenie lub odnowienie gwarancji na odbiorniki GNSS, tachimetry lub oprogramowanie takich marek jak Trimble, Spectra Geospatial, Nikon. Bądź spokojny - w razie awarii o Twój sprzęt zadbają najlepsi specjaliści na rynku w Autoryzowanym Serwisie, a Ty unikniesz dodatkowych kosztów.


Dlaczego warto przedłużyć lub odnowić gwarancję*?

 • Przedłużenie i odnowienie gwarancji odbywa się na identycznych warunkach jak w przypadku gwarancji standardowej (gwarancja bez żadnych ograniczeń)
 • Bezpłatna naprawa w przypadku usterki gwarancyjnej
 • Bezpłatna aktualizacja firmware urządzenia
 • Przedłużenie jest najkorzystniejsze finansowo (jego cena jest niższa od odnowienia gwarancji)
 • Potwierdzeniem przedłużenia gwarancji jest certyfikat

Aby zlecić wykonanie przedłużenie/odnowienie gwarancje, wypełnij poniższy formularz i w drugiej części „Informacje o zleceniu” – zaznacz „Przedłużenie / Odnowienie gwarancji)

*Przed odnowieniem gwarancji konieczne jest dostarczenie urządzenia, dla którego ma być odnowiona gwarancja do Autoryzowanego Serwisu Trimble firmy NaviGate (Kraków) w celu weryfikacji jego stanu technicznego.Zobacz cennik
usług serwisowych
geoinstrumentów


Zobacz cennik
usług serwisowych
geoinstrumentów

Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

Wyślij zgłoszenie
lub zapytanie


Zapytanie serwisowe

Chcesz umówić się na przegląd rozszerzony tachimetru, na który otrzymasz 20% rabatu? A może potrzebujesz dodatkowych informacji, jaki sprzęt serwisujemy? Wypełnij poniższy formularz:


Zgłoszenie serwisowe ON-LINE

Chcesz zgłosić bezpośrednio sprzęt do naprawy lub przedłużyć/odnowić gwarancję?
Wypełnij poniższe zgłoszenie serwisowe:

        Chcę umówić się na przegląd rozszerzony tachimetru w promocyjnej cenie (20% rabatu)
        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna: Rozwiń


Zgłoszenie serwisowe ON-LINE

Chcesz zgłosić bezpośrednio sprzęt do naprawy lub przedłużyć/odnowić gwarancję?
Wypełnij poniższe zgłoszenie serwisowe:

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28
wew. 107,108
Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54
Navigate sp. z o.o.

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28 
wew. 104,105 lub 106

Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54