BIRDIE®

Bezzałogowy system powietrzny dla geodezji, rolnictwa precyzyjnego, leśnictwa

Pozyskuj wysokiej jakości dane szybko, wydajnie i bezproblemowo za pomocą BIRDIE marki FlyTech UAV. Jest to profesjonalny dron geodezyjny, który pozwoli Ci osiągnąć centymetrowe dokładności pomiaru. BIRDIE sprawdzi się w każdym terenie i w najbardziej wymagających warunkach, dzięki wytrzymałej konstrukcji i opcjonalnemu modułowi VTOL. Przetestuj korzystną cenowo alternatywę dla realizacji większych projektów fotogrametrycznych i teledetekcyjnych.

Zapytaj o cenę

System BIRDIE® w skrócie

Uzyskaj dokładne przybliżenia współrzędnych zdjęć

Dzięki wbudowanemu systemowi precyzyjnego pozycjonowania PPK/RTK L1+L2 szybko otrzymasz dokładne dane pozyskane podczas prac w terenie.

Stosuj kamery RGB lub multispektralne w zależności od potrzeb

BIRDIE daje operatorowi wybór pomiędzy sensorami RGB lub wielospektralną kamerą MicaSense RedEdge-MX. Pozwala on uzyskać wysoko rozdzielcze produkty fotogrametryczne takie jak np. ortofotomapy na obszarze sięgającym nawet 7 km2 podczas pojedynczego lotu.

SONYα6000
Rozdzielczość: 24 MP
Rozmiar matrycy: APS-C

SONY RX1R II
Rozdzielczość: 42 MP
Rozmiar matrycy: full-frame tzw. „pełna klatka”

Alternatywą dla dwóch sensorów jest kamera multispektralna MicaSense Red Edge-MX, kompatybilna ze skrzydłem BIRDIE. Zestaw z sensorem multispektralnym będzie szczególnie przydatny w rolnictwie i leśnictwie. Twórz mapy CIR lub indeksy wegetacyjne z najwyższą wydajnością.

Wydajność

Autorskie oprogramowanie do planowania i realizacji nalotów fotogrametrycznych

Z łatwością planuj lot na zadanym obszarze z intuicyjnym oprogramowaniem Mission Manager Lite.
Cała misja (od startu przez wznoszenie, wykonywanie zdjęć aż po lądowanie) może być realizowana w sposób autonomiczny. Twoje zadania będą ograniczać się do wyrzucenia skrzydła z ręki lub pionowego startu dzięki systemowi VTOL.

Intuicyjna checklista przed lotem
Misje wieloobszarowe
Dopasowanie do rzeźby terenu

VTOL (vertical take off and landing)

Moduł VTOL łączy zalety wielowirnikowca i latającego skrzydła, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym. Wykonuj za pomocą FlyTech Birdie manewry startu i lądowania niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, w miejskich kanionach lub na niewielkiej otwartej przestrzeni na terenach leśnych. Moduł może zostać zdemontowany w każdej chwili, więc nie trzeba wybierać pomiędzy samolotem a pionowzlotem - możesz mieć je oba w jednym systemie.

BIRDIE® - Produkt polski

Produkt w całości jest produkowany w Polce (system, konstrukcja i oprogramowanie) przez krakowską firmę FlyTech UAV, której firma NaviGate Sp. z o.o. autoryzowanym dystrybutorem. FlyTech BIRDIE jest łatwy w transporcie i przede wszystkim gotowy do lotu w kilka minut.

Opinie użytkowników systemu BIRDIE®

„BIRDIE to najbardziej kompaktowy, intuicyjny i niezawodny dron, z jakim do tej pory pracowaliśmy. Szczególnie cenimy łatwość użycia i wysoką jakość technologii.”

Ray Ozma
Terra Drone Indonesia

„Dane pozyskane z nalotów systemem BIRDIE służą m.in. do monitoringu wielkości deformacji powierzchni terenu pod wpływem prowadzonej eksploatacji górniczej. Według nas BIRDIE to łatwa obsługa, duży zasięg i wysoka precyzja.”

Michał Szadziul
Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.