Navigate
DJI Gold Partner Trimble Autoryzowany dystrybutor Metashape Autoryzowany dystrybutor 3Dsurvey Autoryzowany dystrybutor

Zamów DJI Phantom 4 RTK
z wybranym oprogramowaniem


Odbiornik GNSS otrzymasz gratis


Najlepszy dron do fotogrametrii i geodezji

DJI Phantom 4 RTK to najlepszy dron w pozyskiwaniu produktów z wykorzystaniem technologii fotogrametrii z niskiego pułapu. Twórz chmury punktów, modele 3D, NMT, NMPT i ortofotomapy.

Do przetwarzania danych fotogrametrycznych rekomendujemy oprogramowania trzech czołowych producentów: Pix4D i 3Dsurvey. Wypełnij formularz na dole, aby otrzymać wersje testową programów i sam zadecyduj, co najlepiej sprawdzi się w Twojej branży.

W zestawie odbiornik GNSS gratis

Zamów zestaw z dronem DJI Phantom 4 RTK i wybranym oprogramowaniem fotogrametrycznym – Pix4Dmapper lub 3Dsurvey, a otrzymasz gratis zestaw pomiarowy GNSS Trimble Catalyst. Odbiornik pozwala na uzyskanie dokładności takich jak w przypadku geodezyjnych odbiorników GNSS RTK.

DJI Phantom 4 RTK
DJI Phantom 4 RTK
Grudniowa promocja

Sprawdzony i wykorzystywany przez geodetów na całym świecie. Cechuje się niezawodnością oraz doskonałą jakością wykonywanych zdjęć. DJI Phantom 4 RTK jest wyposażony w kamerę z mechaniczną migawką o jednocalowej matrycy o rozdzielczości 20 MP. Dron jest kompatybilny z ogólnopolską, państwową siecią stacji referencyjnych GNSS RTK/RTN - ASG-EUPOS, a także z komercyjnymi sieciami. Dzięki temu uzyskujemy dokładności centymetrowe współrzędnych środków rzutów każdego zdjęcia.


DJI Enterprise

Co znajdziesz w zestawie?


DJI Enterprise

Co znajdziesz w zestawie?

Podstawowy zestaw z dronem DJI Phantom 4 RTK zawiera:

  • Aparatura sterująca z wbudowanym tabletem oraz aplikacją DJI GS RTK
  • 2 akumulatory do drona o pojemności 5870 mAH
  • 1 akumulator WB37 do aparatury
  • Ładowarka
  • Walizka transportowa

Oprogramowanie do wyboru

Pix4D Mapper

Licencja wieczysta (permanentna)

Najbardziej intuicyjne oprogramowanie fotogrametryczne. Sprawdzi się przy pomiarach naroży budynków oraz skomplikowanych pomiarach objętości.

Pix4D Mapper

Licencja wieczysta (permanentna)

Najbardziej intuicyjne oprogramowanie fotogrametryczne. Sprawdzi się przy pomiarach naroży budynków oraz skomplikowanych pomiarach objętości.

Pix4D survey

Licencja wieczysta (permanentna)

Oprogramowanie w polskiej wersji językowej, umożliwiające wykonywanie bilansu robót ziemnych. Dedykowane m. in. do obsługi kopalni odkrywkowych.

Pix4D survey

Licencja wieczysta (permanentna)

Oprogramowanie w polskiej wersji językowej, umożliwiające wykonywanie bilansu robót ziemnych. Dedykowane m. in. do obsługi kopalni odkrywkowych.

Zestaw pomiarowy GNSS gratis – Trimble Catalyst

Akcesoria
Akcesoria

Zestaw Trimble Catalyst uzyskuje dokładności takie jak w przypadku geodezyjnych odbiorników GNSS RTK. Obsługuje takie konstelacje satelitów jak GPS, GLONASS, i Galileo. Idealnie sprawdza się do wykonywania pomiarów osnowy fotogrametrycznej. Jedynie co musisz zrobić to zainstalować aplikacje na własnym smartfonie (z systemem Android) i połączyć oba urządzenia ze sobą za pomocą Bluetooth.

Zestaw zawiera:

  • Antena DA1 (zestaw standardowy: antena, pokrowiec, power-bank z mocowaniem do tyczki, okablowanie)
  • Tyczka skręcana
  • Uchwyt do tyczki na smartfony/tablety (do wyboru Klienta)
  • Subskrypcja precyzyjna na żądanie (10 h)
  • Oprogramowanie QuickGNSS (licencja roczna)

Specjalistyczna aplikacja
do planowania lotów – DJI GS RTK

Aplikacja DJI GS RTK została stworzona na potrzeby wykonywania nalotów fotogrametrycznych za pomocą Phantoma 4 RTK. Użytkownik ma do wyboru szereg misji, z których „2D Photogrammetry” służy do wykonywania zdjęć pionowych, które posłużą do wygenerowania ortofotomap. Z kolei podczas nalotów typu „3D Photogrammetry Double Grid” oraz „Multi-oriented” wykonywane są zdjęcia ukośne, dzięki którym z łatwością i wysoką szczegółowością wykonasz skomplikowane modele 3D, które wykorzystasz podczas pomiaru budynków lub obliczenia objętości mas.

Dzięki funkcji „Linear Flight Mission” z łatwością zaplanujemy nalot nad krętą infrastrukturą drogową lub kolejową. Jeśli inwestycja znajduje się na terenie o sporych deniwelacjach terenu należy skorzystać z opcji „Terrain Awareness Mode”, która pozwoli dopasować wysokość nalotu do zmian wysokości terenu. Jeżeli chodzi o wykonanie szczegółowego ortofotoplanu np. elewacji budynku, należy skorzystać z opcji „Angled Flight Route”.

Zobacz przykładowe opracowania
Zobacz przykładowe opracowania

Autostrada A1 - ortofotomapa

Autostrada A1 - ortofotomapa

Obręb Widzów - chmura punktów/model 3D mesh

Obręb Widzów - chmura punktów/model 3D mesh

Dodatkowe akcesoria

Grudniowa promocja

Akumulator do BSP

Akumulator do drona o pojemności 5870 mAh. Sugerujemy zakup 3 dodatkowych akumulatorów. W walizce dołączonej do zestawu mieści się łącznie 5 sztuk, a 2 akumulatory mamy już w zestawie.

Grudniowa promocja
Grudniowa promocja

Akumulator WB37

Dodatkowy akumulator WB37 do kontrolera. Na jeden dzień intensywnej pracy w terenie potrzeba minimum 2 akumulatory (jeden akumulator WB37 jest już w zestawie).

Grudniowa promocja

DJI Care Enterprise

Kompleksowe ubezpieczenie DJI Enterprise Shield dla DJI Phantom 4 RTK na okres 1 roku.
W przypadku uszkodzenia drona urządzenie podlega wymianie na nowe. W ramach ochrony Care Enterprise użytkownik otrzymuje możliwość dwóch takich wymian, jednak za każdą wymianę należy uiścić niewielką dodatkową opłatę. W przypadku drona Phantom 4 RTK: pierwsza wymiana wynosi 1350 zł, a druga – 1800 zł. Ubezpieczenie Care Enterprise wygasa po wykorzystaniu obydwu wymian lub w momencie, kiedy roczny okres obowiązywania dobiegnie końca.

Grudniowa promocja
Navigate - Ośrodek szkoleniowy

Firma NaviGate posiada własny Ośrodek Szkoleniowy, który wpisany jest do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC). Realizujemy szkolenia UAVO w kategorii otwartej oraz szczególnej. W naszym portfolio można znaleźć również szkolenia tematyczne z fotogrametrii niskiego pułapu oraz teledetekcji multispektralnej. Wszystkie szkolenia są prowadzone na najnowszym i najbardziej innowacyjnym sprzęcie, a program szkolenia został omówiony i zatwierdzony przez największych producentów sprzętu pomiarowego m.in. DJI Enterprise, Pix4D, Micasense, Trimble, Spectra Geospatial.

Grudniowa promocja

Jesteś zainteresowany ofertą?
Chcesz otrzymać wersję testową na oprogramowanie Pix4Dmapper lub 3Dsurvey?

Wypełnij poniższy formularz

Po wysłaniu formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, odpowie na dodatkowe pytania, prześle wersję testową oprogramowania, a także w razie potrzeby umówi się z Tobą na prezentację sprzętu w terenie.

        Chcę otrzymać raport z testów drona DJI Phantom 4 RTK, który został przygotowany wspólnie z AGH w Krakowie.
        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna: Rozwiń

Navigate sp. z o.o.
NaviGate Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
e-mail: drony@navigate.pl
tel: 12 200-22-28 , wew. 104, 105 lub 106