Navigate
Navigate
Carlson         Carlson

Tachimetr robotyczny
i odbiornik GNSS

Jak wdrożyć zestaw hybrydowy
w firmie geodezyjnej?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium!
25 marca o godz. 09:30


Uczestnicy webinarium otrzymają kod rabatowy - 7% na tachimetr robotyczny FOCUS 35 w zestawie w dowolnej konfiguracji.

Tachimetr robotyczny
i odbiornik GNSS

Jak wdrożyć zestaw hybrydowy
w firmie geodezyjnej?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium!
25 marca o godz. 09:30


Uczestnicy webinarium otrzymają kod rabatowy - 7% na tachimetr robotyczny FOCUS 35 w zestawie w dowolnej konfiguracji.

Focus35 i BrX7

Na rynku jest dostępnych kilkanaście różnych tachimetrów zrobotyzowanych, które w większości przypadków są przynajmniej drogie. Tymczasem tachimetr FOCUS 35 marki SPECTRA Geospatial (produkowany przez firmę Trimble) zyskuje coraz większe grono zadowolonych użytkowników, a charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Od niedawna jest też możliwość połączenia tachimetru FOCUS 35 w jeden zestaw z odbiornikiem GNSS Carlson BRx7, który jest wyposażony w inercyjną jednostkę pomiarową (IMU) oraz możliwość używania w terenie różnych programów. Czy jest to sprzęt wart uwagi? Jak działają kluczowe funkcje? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w naszym najbliższym webinarium.

Program wydarzenia

1. Dlaczego zdecydować się na hybrydę?

  • Adaptacja do nowych narzędzi
  • Wzrost wydajności pracy
  • Sprzęt tańszy niż człowiek?

2. FOCUS 35 – co to za tachimetr?

  • Producent i marka, linia produkcyjna
  • Jak instrument działa w terenie?
  • Czy warto go wybrać? Opinie Klientów

3. Odbiorniki GNSS do zestawu hybrydowego.

  • Carlson BRx7 - IMU na pokładzie
  • Carlson NR3 – 6 mm + 0.5 ppm HRMS
  • SPECTRA SP85 i SP60: technologia Z-Blade

4. Polecane kontrolery i oprogramowanie.

5. Oferta specjalna dla uczestników.

  • Oferta finansowania Santander Leasing

Kiedy i gdzie?

Webinarium odbędzie się
25-ego marca w czwartek o godz. 09:30

W prezentacji online mogą wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy.
Godzinę przed rozpoczęciem webinarium zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do platformy ZOOM na podany e-mail podczas rejestracji.

Sprzęt prezentowany na webinarium

FOCUS 35

FOCUS 35

Tachimetr robotyczny stworzony do jednoosobowej pracy. Tachimetr potrafi samodzielnie zastąpić obserwatora, pozwalając na pełną kontrolę instrumentu z poziomu tyczki z pryzmatem i rejestratorem.

FOCUS 35

BrX7

Carlson BRx7

Odbiornik GNSS Carldon BRx7 jest wyposażony w ponad 800-kanałową płytę GNSS i obsługuje wszystkie dostępne konstelacje GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, QZSS, IRNSS, a także umożliwia wykorzystania sygnału Atlas L-Band. W odbiorniku została zastosowano nowoczesną technologię IMU, która jest niezależna od wpływu pola magnetycznego oraz pozwala na kompensację wychylenia tyczki aż do kąta 60° od pionu.

Carlson RT4

Carlson RT4

Tablet zaprojektowany do wykorzystania w wielu dziedzinach, m.in. geodezji, budownictwie i GIS. RT4 obsługuje program polowy Carlson SurvPC z możliwością uruchomienia modułu Esri OEM. 8GB pamięci RAM oraz dysk 128 GB umożliwiają również niezwykle szybką pracę z oprogramowaniem biurowym Carlson.


Grudniowa promocja

Prelegenci

Jacek Mucha
Jacek Mucha

Inżynier sprzedaży ds. odbiorników GNSS, aplikacji GIS oraz geodezyjnych instrumentów pomiarowych. Manager produktu Trimble Catalyst. Prowadzący szkolenia Techniki Pomiarów GNSS, Trimble Catalyst GO!, GIS dla operatorów dronów i podstawy QGIS. Rozwija międzyplatformowe oprogramowanie topoXpress oraz technologię Trimble Catalyst.

Paweł Grabowski
Paweł Grabowski

Regionalny Dyrektor Sprzedaży w Carlson Software od 2019 roku. Wykorzystując wykształcenie geodezyjne i doświadczenie w sprzedaży, promuje rozwiązania  tej amerykańskiej marki na terenie Europy Wschodniej, także poza Polską. Bierze czynny udział w rozwoju oprogramowania i sprzętu marki Carlson.

O firmie Navigate

NaviGate Sp. z o.o. jest dostawcą technologii związanych z instrumentami pomiarowymi dla GIS i geodezji. NaviGate jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem marki Spectra Geospatial i Carlson w Polsce, a także autoryzowanym dystrybutorem Trimble.

W portfolio firmy znajdują się także bezzałogowe statki powietrzne, sensory do dronów, skanery laserowe i oprogramowanie do fotogrametrii. NaviGate jest autoryzowanym dystrybutorem marki DJI Enterprise, FlyTech, ATMOS, MicaSense, Yellowscan, Pix4D i Agisoft Metashape.

Atmos Trimble Carlson DJI FlyTech Atmos
Atmos
Trimble
FlyTech
DJI
FlyTech
Atmos
DJI
FlyTech
Atmos
DJI FlyTech Atmos
Navigate - Ośrodek szkoleniowy
Uzupełnieniem naszej oferty są szkolenia prowadzone w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate. Prowadzimy szkolenia dla przyszłych operatorów dronów w kategorii otwartej i w kategorii szczególnej, z GIS-u, geodezji, fotogrametrii, teledetekcji i termowizji w formie stacjonarnej oraz zdalnej (online).

Zarejestruj się

W webinarium mogą wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy. Najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem webinarium na podaną skrzynkę e-mail otrzymasz link, który będzie kierował bezpośrednio na platformę ZOOM w miejsce, gdzie odbędzie się prezentacja.

Uczestnicy webinarium otrzymają kod rabatowy - 7% na tachimetr robotyczny FOCUS 35 w zestawie w dowolnej konfiguracji.

        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu rejestracji na webinarium i otrzymywania wszystkich informacji z nim związanych w tym informacji handlowej (powiadomień e-mailowych i telefonicznych, linku do webinarum, materiałów podsumowujących webinarium i oferty specjalnej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia danych i rejestracji na webinarium. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
        Działając świadomie i dobrowolnie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaviGate Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 8a, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284 w celach marketingowych, w tym wysyłki Newslettera. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie*.

*zgoda opcjonalna.

Klauzula informacyjna: Rozwiń

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28
wew. 101,102 lub 103
Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54
Navigate sp. z o.o.

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28 
wew. 104,105 lub 106

Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54