Mierz wydajniej dzięki AutoFocusowi!

Tachimetry Nikon z serii "X" już w sprzedaży

Nowy rok, nowy tachimetr i nowa technologia. W najnowszej serii „X” legendarnych tachimetrów Nikon zastosowano przełomową technologię AutoFocus. Dzięki niej tachimetr automatycznie „łapie” ostrość obrazu na każdy widoczny cel, oszczędzając Twój wzrok, czas i pieniądze. Koniec z wykonywaniem ręcznego ogniskowania!Czym jest technologia AutoFocus?

Tachimetry z serii Nikon "X" wyróżniają się z tłumu przełomową technologią AutoFocus. Dzięki niej tachimetr automatycznie „łapie” ostrość obrazu na każdy widoczny cel, oszczędzając Twój wzrok i czas. Koniec z wykonywaniem ręcznego ogniskowania! Choć jeśli się upierasz to nadal będziesz miał taką możliwość. 😉Dlaczego tachimetry Nikon z serii "X" to dobry wybór?

  • Posiadają przełomową technologię AutoFocus. Zapomnij o ręcznym ogniskowaniu!
  • Cechuje je najszybszy na rynku dalmierz bezlustrowy. Precyzyjny pomiar w ułamek sekundy? Naturalnie.
  • Mają kompaktowe rozmiary i niską wagę. Zabieranie ich w teren jest prawdziwą przyjemnością.
  • Możesz wybrać dokładność kątową, rodzaj ekranu i oprogramowanie pomiarowe. Tak po prostu.
  • Ich serce to legendarna optyka Nikona. Słabe oświetlenie nie będzie przeszkodą w trakcie Twojej pracy.


Szybsze i efektywniejsze pomiary

Już dzisiaj umów się na prezentację i przetestuj te kompaktowe i proste w obsłudze instrumenty. Pracuj wydajniej dzięki innowacyjnemu systemowi AutoFocus i superszybkiemu dalmierzowi. Bądź pewny każdego wyniku pomiaru i zapomnij o wracaniu w teren.Umów się na prezentację!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: sklep@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.