Navigate
dji-enterprise Pix4d Pix4d UgCS
DJI Mavic 3
Enterprise
Nowy standard wśród
dronów do fotogrametrii
i geodezji


Dzięki mechanicznej migawce, 56-krotnym zoomie hybrydowym i module RTK, który gwarantuje centymetrowe dokładności, Mavic 3 Enterprise wyznacza nowe standardy w fotogrametrii niskiego pułapu. Wznieś się na jeszcze wyższy poziom i zwiększ wydajność Twojej pracy. Prowadzimy prezentacje Mavic 3 Enterprise na terenie całej Polski.
Zamów DJI Mavic 3 Enterprise, a zyskasz dostęp do bazy wiedzy GRATIS

Zamawiając u nas drona DJI Mavic 3 Enterprise, otrzymasz dostęp do filmów instruktażowych, które poprowadzą Cię krok po kroku, w jaki sposób pracować na DJI Mavic Enterprise. Gwarantujemy Ci, że po przerobieniu naszych szkoleń online będziesz gotowy do wykonywania zaawansowanych nalotów fotogrametrycznych, nawet jeśli w tym momencie jesteś całkowicie początkujący.Dlaczego DJI Mavic 3 Enterprise?

Kompaktowy i przenośny

DJI Mavic 3 Enterprise ma opływową, kompaktową konstrukcję. Z łatwością możesz przenieść drona, który zmieści się nawet w plecaku.

Przygotowanie drona do lotu odbywa się w ciągu kilku minut, co przyspiesza całość prac. DJI Mavic 3 Enterprise można uznać za najbardziej kompaktowe rozwiązanie w swojej klasie, które gwarantuje najwyższą jakość pomiarów.

DJI Mavic 3 Enterprise jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i doświadczonych pilotów. Przede wszystkim dron usprawni Twoją codzienną pracę terenową nawet na dużych obszarach.

Najwyższej jakości optyka

Wykonuj misje fotogrametryczne szybciej niż kiedykolwiek.

DJI Mavic 3 Enterprise posiada szerokokątną kamerę z matrycą 4/3 CMOS. Sensor 20-MP został wyposażony w mechaniczną migawkę o maksymalnej prędkości 1/2000 sekundy oraz interwale pomiędzy zapisami kolejnych zdjęć wynoszącym jedynie 0,7s. Zapobiega to rozmyciu zdjęć oraz umożliwia pilotowi wykonanie nalotów fotogrametrycznych z prędkością nawet do 15 m/s.

Dzięki modułowi RTK w dronie DJI Mavic 3 Enterprise uzyskasz dokładności centymetrowe współrzędnych środków rzutów każdego zdjęcia bez potrzeby zakładania fotopunktów.

Wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu

Matryca w nowym dronie Mavic 3 Enterprise ma piksel o wielkości aż 3.3μm, co w połączeniu z inteligentnym trybem ”Low-Light Mode” umożliwi Ci wykonanie wyraźnych, jakościowych i nierozmytych zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Wykonuj dokładne inspekcje

DJI Mavic 3 Enterprise oprócz kamery szerokokątnej został wyposażony też w 12 MP telekamerę, która umożliwia uzyskanie nawet 56-krotnego hybrydowego zoomu. Oprócz standardowych misji fotogrametrycznych z nowym dronem będziesz mógł wykonywać wszelkie inspekcję. Przeprowadź zobrazowanie najważniejszych szczegółów nawet z daleka.

Wyjątkowa wydajność operacyjna

DJI Mavic 3 Enterprise umożliwia użytkownikowi wykonanie lotu nawet do 45 min., co pozwoli Ci podczas jednej misji uzyskać informację dla obszaru do 2 km2.

Dron z kontrolerem został wyposażony w technologie transmisji obrazu nowej generacji O3 Enterprise. Gwarantuje to użytkownikowi bardzo stabilne połączenie z dronem (1080p/60fps) nawet w ciężkich warunkach środowiskowych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W trosce o bezpieczeństwo DJI Mavic 3 Enterprise został wyposażony w ulepszony system DJI APS 5.0, który poprzez 6 szerokokątnych czujników optycznych typu fish-eye, umożliwia wielokierunkowe omijanie przeszkód bez martwych pól. Ponadto zaawansowany system RTH (Return-to-Home) automatycznie planuje najbardziej optymalną trasę powrotu do miejsca startu, oszczędzając energię, czas i wysiłek.

Najważniejsze cechy DJI Mavic 3 Enterprise

Kompaktowy i przenośny
Kompaktowy
i przenośny
Szerokokątna kamera 20 MP z matrycą 4/3 CMOS i mechaniczną migawką
Szerokokątna kamera 20 MP
z matrycą 4/3 CMOS
i mechaniczną migawką
56x Hybrydowy ZOOM
56-krotny
hybrydowy ZOOM
45 min czas lotu
45 min. czas lotu
Transmisja obrazu DJI O3 Enterprise
Transmisja obrazu
DJI O3 Enterprise
Centymetrowa dokładność z modułem RTK
Centymetrowa
dokładność
z modułem RTK

Oprogramowanie do wyboru

Twórz chmury punktów, modele 3D, NMT/NMPT i ortofotomapy. Do przetwarzania danych fotogrametrycznych rekomendujemy oprogramowania dwóch czołowych producentów: Pix4D, 3Dsurvey . Wypełnij poniższy formularz, porozmawiaj z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci jakie oprogramowanie najlepiej sprawdzi się w twojej branży. Otrzymasz od nas wersje testową każdego z oprogramowań i sam podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję.

Pix4Dmapper - licencja wieczysta (permanentna)

Najbardziej intuicyjne oprogramowanie fotogrametryczne z przyjaznym interfejsem. Sprawdzi się przy pomiarach naroży budynków oraz skomplikowanych pomiarach objętości.

3DSurvey- licencja wieczysta (permanentna)

Oprogramowanie w polskiej wersji językowej z wbudowanym modułem CAD, umożliwiające wykonywanie między innymi bilansu robót ziemnych, generowanie przekrojów czy integrację danych z różnych źródeł.


UgCS

UgCS - licencja miesięczna, roczna lub wieczysta

Aplikacja umożliwia kompleksowe projektowanie i wykonywanie lotów za pomocą systemów bezzałogowych. W zależności od wybranej wersji oprogramowania UgCS, zaprojektujesz w nim naloty fotogrametryczne i LiDAR w pełnym 3D, niezależnie od typu misji. Uzyskasz również możliwość projektowania misji wertykalnych w celu skanowania elewacji lub obiektów o nieregularnych kształtach, np. okręgów.

Baza wiedzy GRATIS

Zamów drona DJI Mavic 3 Enterprise w NaviGate, a otrzymasz dostęp do naszej bazy wiedzy. Naucz się pracować na dronach, zdobywając wiedzę od specjalistów NaviGate, którzy prowadzą regularnie szkolenia m.in. dla PGE, PSE, PKP, Lasów Państwowych czy prywatnych przedsiębiorców. Baza wiedzy składa się z krótkich filmów instruktażowych, na których nasi eksperci nauczą i wytłumaczą Ci od A do Z jak korzystać z najnowszego drona DJI - Mavic 3 Enterprise. Z filmów instruktażowych dowiesz się:

  • Jak uruchomić drona i jakie ustawienia są ważne
  • Jak zaplanować misje fotogrametryczną
  • Jak przygotować misję autonomiczną
  • Na co zwrócić uwagę podczas nalotu
  • Jak pracować na dronie i jak skalibrować kamerę
  • Jak przygotować dane do post-procesingu w oprogramowaniu Pix4Dmapper/3Dsurvey

Gwarantujemy Ci, że nawet początkujący użytkownik po solidnym przejściu filmów instruktażowych w naszej bazie wiedzy poradzi sobie w przeprowadzeniu zaawansowanych nalotów fotogrametrycznych. 😊

Dodatkowe akcesoria dla
DJI Mavic 3 Enterprise

DJI RC Pro Enterprise

Profesjonalna aparatura sterująca z wbudowanym bardzo jasnym 1000-nitowym ekranem, która umożliwia uzyskanie dobrej widoczności nawet w bardzo słoneczne dni. Na aparaturze zostało zainstalowane oprogramowanie DJI Pilot 2, które umożliwia między innymi łatwe i intuicyjne planowanie lotów fotogrametrycznych czy też monitorowanie parametrów lotu.

Głośnik

Specjalistyczny głośnik umożliwia pilotom przekazywanie komunikatów z góry. Dzięki funkcji zamiany tekstu na mowę, możliwości przechowywania dźwięku i jego zapętlania wpłynie na większą efektywność poszukiwań i ratownictwa.

Moduł RTK

Dzięki modułowi RTK, dron jest kompatybilny z ogólnopolską, państwową siecią stacji referencyjnych GNSS RTK/RTN - ASG-EUPOS, a także z komercyjnymi sieciami oraz stacją bazową DJI D-RTK 2. Dzięki temu uzyskujemy dokładności centymetrowe współrzędnych środków rzutów każdego zdjęcia.

Stacja referencyjna D-RTK2

Nowoczesny, precyzyjny odbiornik GNSS od firmy DJI obsługuje wszystkie główne globalne systemy nawigacji satelitarnej. Urządzenie może zostać wykorzystane jako stacja bazowa dla modułu RTK w celu uzyskania dokładności centymetrowych. Szczególnie przyda się w miejscach, gdzie zasięg sieci GSM jest bardzo słaby.

DJI Care Enterprise

Kompleksowe ubezpieczenie DJI Enterprise Care dla Mavic 3 Enterprise na okres 1 roku lub 2-lat (w zależności od wybranej opcji). W przypadku uszkodzenia drona, urządzenie podlega wymianie na nowe. W ramach ochrony DJI Care Enterprise użytkownik otrzymuje możliwość dwóch takich wymian lub trzech w przypadku opcji 2-letniej. Za każdą wymianę należy uiścić niewielką dodatkową opłatę (1 wymiana = 169 EUR, 2 wymiana = 179 EUR, 3 wymiana = 189 EUR). Ubezpieczenie DJI Care Enterprise wygasa po wykorzystaniu wymian lub w momencie, kiedy roczny/dwuletni okres obowiązywania dobiegnie końca.

Skorzystaj z promocji!

Napisz do nas po niezobowiązującą ofertę na zestaw fotogrametryczny nowej generacji z DJI Mavic 3 Enterprise wraz z bazą wiedzy NaviGate gratis i 10% rabatem na oprogramowanie UgCS.

        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna: Rozwiń

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28
wew. 101,102 lub 103
Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54
Navigate sp. z o.o.

Siedziba Główna w Krakowie
ul. Wadowicka 8a,
30-415 Kraków
tel: 12 200-22-28 
wew. 104,105 lub 106

Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7,
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
k. Warszawy
tel. 22 270-15-54