NaviGate logo

Autoryzowany serwis trimble logo Autoryzowany dystrybutor spectra geospatial logo

Przegląd odbiorników GNSS.
GPS Week Number Rollover

6 kwietnia czeka nas tzw. “GPS Week Number Rollover”. Tego dnia wykorzystywany do działania systemu 10-bitowy licznik numeru tygodnia „przekręci się” i po 1023. tygodniu znów zacznie wskazywać zerowy. Jeżeli martwisz się, że Twój odbiornik GNSS nie będzie działał poprawnie, po 6 kwietnia skorzystaj z naszej promocyjnej oferty przeglądu urządzenia.

Przegląd odbiorników GNSS

Zakres przeglądu odbiorników GNSS:

Przegląd odbiorników GNSS

Aktualizację firmware oraz oprogramowania pomiarowego do wersji wspierającej poprawne obliczanie czasu
Nie martw się zakłóceniami w pracy odbiornika GNSS! Aktualizacje zapewnią poprawne działanie urządzenia i zwiększą Twoją efektywność w terenie.

Przegląd odbiorników GNSS

Reinstalację systemu wraz z usunięciem szkodliwych plików
Odbiornik GNSS będzie pracować dla Ciebie jeszcze szybciej i sprawniej.

Przegląd odbiorników GNSS

Konfigurację odbiornika GNSS oraz oprogramowania pomiarowego
W 100% przygotujemy Twój sprzęt! Zaraz po przeglądzie możesz ruszyć w teren.

Przegląd odbiorników GNSS

Czyszczenie oraz konserwację zewnętrzną
Odświeżymy odbiornik, zabezpieczymy ekran i złącza zewnętrze.

Przegląd odbiorników GNSS

Pomiar testowy
Sprawdzimy czy odbiornik pracuje prawidłowo, zapewniając maksymalną jakość wykonywanych pomiarów.

Przegląd odbiorników GNSS

Świadectwo instrumentu
Po przeglądzie otrzymasz świadectwo instrumentu, potwierdzające parametry techniczne oraz dokładność pomiaru Twojego urządzenia. Pracuj tylko na pewnym sprzęcie!

Cena wykonania przeglądu

  • Odbiorniki GNSS SP60/SP80 - już od 349 zł netto*
  • Inne odbiorniki GNSS - już od 449 zł netto*

*Dostarczenie sprzętu do serwisu leży po stronie klienta. Cena nie zawiera kosztów przesyłki sprzętu. Podana cena jest ceną orientacyjną i obowiązuje w przypadku gdy odbiornik GPS/GNSS nie posiada uszkodzeń elektroniki. Ostateczny koszt serwisu odbiornika uzależniony jest od jego aktualnego stanu. Przed przeglądem/naprawą każdy odbiornik poddawany jest ekspertyzie serwisowej, na podstawie której zostaje określona cena usługi. Działanie serwisowe zostaje podjęte po pisemnej akceptacji kosztów wynikających z ekspertyzy i warunków przeglądu/naprawy przez Klienta.

GNSS SP60

Usługi dodatkowe:

Czas przeglądu odbiorników GNSS jest również doskonałą okazją do zadbania o bezpieczeństwo swojego sprzętu i wykupienie odpowiedniej gwarancji. Daje Ci ona pewność, że nawet w przypadku awarii sprzętu zostanie on sprawnie przywrócony do poprawnego działania. Co więcej, możesz oszczędzić na kosztach naprawy. Dodatkowo możemy zaoferować Ci możliwość dostępu do aktualizacji oprogramowania Spectra Geospatial. Przedłużymy licencję Twoich urządzeń, tak abyś w każdym momencie mógł pobrać i zainstalować najnowszy software, a tym samym zwiększyć efektywność swojej pracy. W celu skorzystania z oferty, już dzisiaj wyślij swoje zgłoszenie.

Ikona gwarancja

Przedłuż gwarancję

Ikona aktualizacja

Zaktualizuj oprogramowanie

Wyślij zgłoszenie

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna: Rozwiń

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: sklep@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

NaviGate Sp. z o. o.

ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków

www.navigate.pl

e-mail: serwis@navigate.pl

tel. 12 200-22-28 wew. 107 lub 108