Konkurs fotograficzny GeoFotka dla Klientów Spectry!

Jesteś zadowolonym użytkownikiem urządzenia geodezyjnego / GIS-owego marki Spectra (d. Spectra Precision)? Pokaż nam to i wygraj nagrody. 😊 Zarejestruj się w konkursie, prześlij swoje zdjęcie ze sprzętem Spectra wraz z krótkim komentarzem i czekaj na… wynik. Na zwycięzcę czeka bon na szkolenie, przygotowujące do egzaminu państwowego na operatora bezzałogowego statku powietrznego VLOS.

Czego potrzebujesz, żeby wziąć udział w konkursie?

Sprzętu Spectra (d. Spectra Precision). Na zdjęciu które zamieścisz, powinno być dobrze widoczne urządzenie tej marki.

Urządzenia za pomocą którego zrobisz zdjęcie. Konwencja jest całkowicie dowolna. Zdjęcie może być poważne, zabawne, ekstremalne, selfie etc.

Odrobinę kreatywności i poczucia estetyki. 😉 Żeby wygrać, trzeba być najlepszym, a konkurencja nie śpi.

Zasady konkursu w pigułce

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na samym dole tej strony do 18 stycznia 2019 r.
 • Napisz w formularzu krótki komentarz do przesłanego zdjęcia.
 • Za pomocą formularza prześlij swoje zdjęcie ze sprzętem Spectra Precision.

Zakwalifikowane zdjęcia wraz z krótkim komentarzem zostaną opublikowane na profilu NaviGate na Facebooku dnia 19 stycznia: facebook.com/NaviGatePL, o czym autor zdjęcia zostanie poinformowany e-mailowo. Wygrają uczestnicy, których opublikowane zdjęcia zdobędą największą ilość polubień i komentarzy do dnia 04 lutego pod zdjęciem na profilu NaviGate zgodnie z regulaminem konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 05 lutego na fanpage'u NaviGate.

Pełny regulamin „Konkursu fotograficznego – GeoFotka” znajdziesz tutaj.

Co możesz wygrać?

Zwycięzca konkursu otrzyma bon na szkolenie VLOS, które przygotowuje do egzaminu państwowego na świadectwo UAVO VLOS (operatora bezzałogowego statku powietrznego w zasięgu wzroku)*. Wraz z bonem zwycięzca otrzyma wyżywienie - obiady na czas szkolenia**.

Ośrodek szkolenia operatorów BSP NaviGate znajduje w Krakowie (ul. Wadowicka 8A). Nasz ośrodek jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) pod nr 264RPS-08/2018. Dzięki temu masz gwarancję, że zostaniesz doskonale przygotowany do egzaminu, zgodnie z obowiązującym programem szkolenia wymaganym przez ULC.

*Szkolenie odbędzie się w ustalonym terminie przez Organizatora, jednak nie później niż 6 miesięcy od ogłoszenia Zwycięzcy konkursu.

*Bon nie obejmuje kosztów egzaminu państwowego na operatora bezzałogowego statku powietrznego, badań lotniczo-lekarskich, ubezpieczenia OC, zakwaterowania oraz innych, dodatkowych kosztów niezwiązanych z samym szkoleniem (np. transportu).

Co zrobić, żeby nasze zdjęcie zostało zakwalifikowane?

Pierwsza podpowiedź!
W trakcie oceny zdjęć konkursowych będziemy brali pod uwagę jakość oraz oryginalność wykonanego zdjęcia.

Druga podpowiedź!
Każdy uczestnik może przesłać aż trzy zdjęcia. Wykorzystaj to i dodaj swoje zdjęcia ze sprzętem w różnych miejscach (i… pozach). 😉

Trzecia podpowiedź!
Pamiętaj o przesłaniu trafnego komentarza do zdjęcia.

Ważne terminy dla Uczestników konkursu

 • Do 18.01.2019 r.

  - możliwość zgłoszenia na konkurs
 • 19.01.2019 r.

  - publikacja zakwalifikowanych zdjęć na profilu NaviGate na Facebooku
 • 19.01 - 04.02.2019 r.

  - możliwość głosowania na zakwalifikowane zdjęcia na profilu na Facebooku
 • 05.02.2019 r.

  - ogłoszenie Zwycięzcy konkursu.

Masz pytania?

Nie rozumiesz regulaminu konkursu? Chcesz wyjaśnić swoje wątpliwości?

Napisz do nas na: konkurs@navigate.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na Konkurs fotograficzny "GeoFotka"

UWAGA! Jeśli masz problem z przesłaniem zdjęć, wyślij formularz zgłoszeniowy bez nich, a zdjęcia prześlij e-mailowo na adres: konkurs@navigate.pl. Pamiętaj, aby w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

Kontakt

NaviGate Sp. z o. o.

ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
www.navigate.pl
e-mail: konkurs@navigate.pl
tel. 12 200-22-28 wew. 109Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: sklep@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.