Drony dla Geodety

Unikalne zestawy dostosowane do Twoich potrzeb

Bezzałogowe statki powietrzne zapewniają Geodecie jeszcze więcej możliwości. Doskonale sprawdzą się w opracowaniu precyzyjnych ortofotomap. Rekomendowane drony marki DJI Enterprise umożliwią też tworzenie dokumentacji powykonawczej, inspekcję robót budowlanych, obliczanie mas ziemnych, przygotowanie numerycznych modeli terenu, a także inwentaryzację obiektów liniowych.

Dlaczego drony w geodezji?

 • Pozwalają obniżyć koszty
 • Dzięki nim szybko i łatwo otrzymasz dane
 • Uzyskasz wysoką dokładność dzięki punktom GCP tzw. fotopunktom (piksel terenowy o wartości nawet 1 cm)
 • Są w stanie zobrazować każde miejsce

Zestawy DJI Enterprise są dostosowane do potrzeb Geodetów

Planowanie misji jest całkowicie uproszczone

Każdą misję wykonujesz autonomicznie przy wcześniejszym wyznaczeniu odpowiedniego obszaru. Kolejnym krokiem jest tylko przygotowanie drona, naciśnięcie przycisku startu w aplikacji i zadbanie o to, aby lot odbył się bezpiecznie.

Zapewniają ekspresowe opracowanie danych

Gdy już zbierzesz dane, przygotuj je za pomocą przyjaznego oprogramowania Pix4D lub Agisoft. Z łatwą w użytkowaniu aplikacją zajmie Ci to kilka chwil.

Wybierz swój zestaw

MATRICE 600 PRO

Elastyczne rozwiązanie, które daje pełną kontrolę użytkownikowi

W zestawie:

 • Dron Matrice 600 Pro
 • Kamera Zenmuse X5
 • DJI RTK GNSS
 • Drugi kontroler
 • Zestaw dodatkowych kompletów baterii x 2 (12 baterii)
 • Dedykowana walizka na drona i akcesoria
 • Dodatkowa łądowarka Hex charger
 • Monitor DJI CrystalSky x 2
 • Oprogramowanie Pix4D lub Agisoft

Elastyczność

DJI Matrice 600 Pro to profesjonalny bezzałogowy statek powietrzny dla geodezji, który użytkownik dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Modułowa konstrukcja drona sprawia, że istnieje możliwość dowolnej konfiguracji sprzętu i wyposażenia bezzałogowca w elementy niezbędne do dokładnych pomiarów takich jak aparaty, kamery, skanery laserowe, czy system RTK.

Kontrola

W dronie DJI Matrice 600 Pro mamy pełną kontrolę nad sterowanym statkiem. Bezpieczny lot gwarantuje telemetria przekazywana do operatora w czasie rzeczywistym.


MATRICE 200

Nowoczesny dron stworzony specjalnie dla profesjonalistów

W zestawie:

 • Dron Matrice 200
 • Kamera Zenmuse X5S
 • Baterie TB55 Inteligent flight battery x 4
 • Drugi kontroler
 • Monitor CrystalSky x 2
 • Oprogramowanie Pix4D lub Agisoft

Praktyczność

Dron Matrice 200 oferuje wiele unikalnych rozwiązań, które są przydatne w pracy Geodety. Jednym z nich jest aparat połączony z gimbalem, stabilizującym obraz o zakresie drgań kątowych ±0.01°. Sam dron gwarantuje w pełni autonomiczny lot po wyznaczonej trasie. Natomiast dzięki hermetycznie zamkniętej obudowie, która spełnia normę IP43, bezzałogowiec pozwala na lot w bardzo trudnych warunkach.

Bezpieczeństwo

DJI Matrice 200 posiada wbudowane czujniki przednie, dolne i górne, które pozwalają na wykrycie przeszkody i stabilny zawis w powietrzu. Silny wiatr nie stanowi żadnej przeszkody, bo dron umożliwia precyzjny lot w każdych warunkach.

Połącz swój zestaw z odbiornikiem GNSS

Zależy Ci na najwyższej dokładności? Będziesz potrzebować w tym celu punktów GCP. Oznacz je za pomocą odbiornika geodezyjnego.

Idealnym uzupełnieniem dla drona jest odbiornik Spectra Precision SP60. Urządzenie to posiada unikalną technologię Z-Blade, dzięki której w trakcie pracy korzystasz ze wszystkich 6 systemów GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS i SBAS).

Już dziś umów się na bezpłatną prezentację w dowolnym miejscu w Polsce!

Potrzebujesz więcej informacji? Szukasz rozwiązania pod konkretne zlecenie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zaproponują Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: sklep@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Kontakt

NaviGate Sp. z o. o.

ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
www.navigate.pl
e-mail: drony@navigate.pl
tel. 12 200-22-28 wew. 105 lub 106